Saržai

Visi puikiai žinome kas yra šaržas. Gal būt Jūs norėtumėte į savo šventę, vestuves ar vakarėlį pasikvietę šaržistę sukurti sau ir savo draugams įdomų reginį, kurio metu būtų piešiami Jūsų svečių ar kolegų šaržai?  Šaržas taip pat būtų puiki dovana Jūsų verslo partneriams, nestokojantiems humoro jausmo. Viduramžių dailininko stiliaus apranga pasipuošęs šaržistas renginio metu piešia renginyje dalyvaujančiųjų šaržus. Tai puiki pramoga ne tik pozuojančiam, šaržo belaukiančiam, bet ir visiems kitiems, procesą, piešimo techniką stebintiems žiūrovams .
Arba tiesiog atsiųskite nuotraukos pavyzdį elektroniniu paštu monika.furmana@gmail.com ir per artimiausias 24 valandas savo draugą galėsite nustebinti linksmu šaržo piešiniu.

Šaržus taip pat galėsite naudoti kaip marškinėlių paveikslėlį arba klijuoti ant
kavos puodelio.

Pagal atsiųstą nuotrauką, galima nupiešti linksmą šaržą vien tik žinant Jūsų draugo pomėgius - nesvarbu, kas tai bebūtų-
sportas, medžioklė, muzika ar net kulinarija! Tik siųsdami nuotrauką, būtinai paminėkite, kaip Jūsų draugas mėgsta leisti laisvalaikį arba parašykite, kokia yra jo mėgstamiausia ir dažniausiai vartojama frazė.

Dėl detalesnės informacijos kreipkitės kontaktuose nurodytu telefono numeriu arba el.paštu.